Палац Спорту
Перегляд карти
Рейтинг: 0

29 листопада столичний "Будівельник" продовжить свій європейський вояж. Цього дня на паркеті столичного Палацу Спорту "Будівельники".

В попередньому матчі, в напруженому поєдинку київські «будівельники», лідируючи протягом більшої частини ігрового часу, провалили заключну чверть і не змогли здобути свою першу перемогу в Євролізі. «Будівельник» - «Фенербахче-Улькер» 84:102 (15:18, 28:23, 34:30, 7:31).

Перший розіграш Кубку європейських чемпионов прошёл в 1958 году, першим переможцем трофею став баскетбольний клуб СКА (Рига). Найтитулованіший клуб Європи — Реал, він завойовував кубок 8 раз. За кількістю титулів серед країн першість за Італією — її клуби ставали власниками кубка 13 разів. У фіналі Євроліги найчастіше грав баскетбольний клуб Маккабі — 14 разів (5 разів становився чемпіоном). Цьому ж клубу належить і антирекорд — 9 програних фіналів.