"Наша Надія" - документальний фільм про Надію Савченко у Львові

09/10/201419:00
ЛЬВІВ
вул. Коперника 9
Кінотеатр Кінопалац «Копернік»
Перегляд карти
МолодіЖінкамЧоловікамПрем’єраБезкоштовно
Рейтинг: 1

Документальна стрічка "Наша Надія" Володимира Тихого про Надію Савченко проходить в різних містах України.
9 жовтня о 19:00 в кінотеатрі Кінопалац «Копернік» відбудеться прем’єра стрічки у Львові

Цей фільм – продовження дослідження Володимира Тихого, засновника формації «ВАВИЛОН 13», який разом із однодумцями документально фіксує новітню історію України в найгарячіших її точках. 

Український пілот Надія Савченко вже стала найбільш значущим символом боротьби за свободу України та оборону від зазіхання ворогів. Її історія полону  - найбільш болюча для всіх українців. Трагедія Наді та її сім’ї сприймається дуже близько кожним українцем, адже ті, хто утримують її в полоні, холоднокровно руйнують українські міста та селища, несуть горе та завдають болю майже кожній українській родині.

Документальний фільм «НАША НАДІЯ» додає деталей до портрету Надії Савченко, розкриває її характер, зазирає у дитинство - і монументальна постать Героя Нашого Часу набуває вкрай особистих й несподівано тендітних рис. На фоні анексії Криму, бойових дій на Сході, про Надю розповідають її мати та сестра, бійці, що воювали разом з нею, та люди, яким не байдужа її доля.

«Символічно, але ми покажемо фільм, який демонструє «відкриті рани» нашої країни на заході, хотіли показати і на сході, але зараз це не можливо, тому об’їхавши всі можливі міста ми повернемось до серця нашої Держави і там відбудеться останній показ проекту.
Нам головне щоб люди відчули разом з нами цю проблематику та створити критичну масу поборників свободи Надії» – розповідає продюсер картини Анна Паленчук.

«Враховуючи все те що відбувалося навколо нас під час зйомки цього фільму та спираючись на реакцію викликану всеукраїнськими показами проекту «ВАВИЛОН 13», робота над яким продовжується і зараз, наша команда прийняла рішення реалізувати безпрецедентно широку демонстрацію цієї картини саме в кінотеатрах, для пересічних глядачів. Ми хочемо поспілкуватися з людьми та представити їм свіжий, не заангажований документальний погляд на події» – розповідає про рішення показати фільм режисер фільму Володимир Тихий.

Відкриті покази «НАШОЇ НАДІЇ» відбудуться у 10 містах України. Вхід на покази безкоштовний.

Консолідація громадян у питанні визволення української льотчиці-полоненої Надії Савченко буде запорукою її скорішого визволення з незаконного ув’язнення у московському СІЗО.

Окрім Львову покази відбудуться ще у Ужгороді, Вінниці, Тернополі, Дніпропетровську, Чернівцях, Івано-Франківську, Херсоні, Одесі, Києві.

  • 8.10 – Ужгород, Закарпатський обласний академічний театр ляльок
  • 9.10 – Львів, Кінопалац «Коперник»
  • 10.10 – Вінниця, Кінотеатр «Родіна»
  • 11.10 – Тернопіль, Кінопалац
  • 15.10 – Дніпропетровськ, Кінотеатр «Правда»
  • 17.10 – Чернівці, Будинок Естетики
  • 18.10 – Івано-Франківськ, Кінотеатр «Люм’ер»
  • 18.10 – Одеса, Кінотеатр «U-Cinema»
  • 19.10 – Херсон, Кінотеатр «Ювілейний»
  • 21.10 – Київ, Кинотеатр «Жовтень»

Покази в усіх містах благодійні, вхід за пожертвою. Всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям загиблих бійців батальйону Айдар.

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх