«Родина в музеї. Китайський Новий Рік»

«Родина в музеї. Китайський Новий Рік»
07/02/201612:00-14:00
КИЇВ
Вул. Московська 40Б
Вхід з двору.
Перегляд карти
ДитячеДля всієї родини
Рейтинг: 1

7 лютого 2016 року з 12.00 до 14.00 в Музеї української діаспори відбуватиметься культурно-мистецький захід для батьків і дітей «Родина в музеї. Китайський Новий Рік».

На відвідувачів чекає цікава й насичена програма:

1. 12.00-12.20 Інтерактивна мультимедійна розповідь про традиції святкування Нового Року за Східним календарем від китайської художниці й педагога, члена Громадського клубу культури Китаю в місті Вейфан (КНР) Шаотін Чи. Батьки та діти матимуть унікальну можливість дізнатися усі традиції й тонкощі святкування Китайського Нового Року, а також ознайомляться зі зразками китайського живопису авторства Шаотін Чі.

2. 12.30-13.00 Відвідувачі навчаться грати в шашки ГО – стародавню китайську настільну гру, що з’явилася в Азії понад дві тисячі років тому. А допоможуть їм у цьому юні чемпіони України з шашок ГО – брати Русановські. Протягом гри батьки та діти зможуть пригоститися чаєм та солодощами.

3. 13.00-14.00 Відвідувачі візьмуть участь в одному із запропонованих майстер-класів на вибір: майстер-клас із каліграфії чи оріґамі.
Майстер-клас «Китайська каліграфія» від художниці Шаотін Чи. Учасники дізнаються про один із класичних видів китайського мистецтва – каліграфію; почують історію ієрогліфів (від найстаріших до сучасних), навчаться розпізнавати різні стилі письма; засвоять вісім базових рис і порядок їх написання в ієрогліфах; вивчать вимову й значення ієрогліфа «Вічність» (永) та навчаться писати ієрогліф-побажання «Щастя» (福) в стилі Кай, адже саме цей ієрогліф під час святкування Нового Року в Китаї кожна родина кріпить до дверей свого будинку, щоб наступний рік був щасливим і успішним.
Майстер-клас по виготовленню листівки з елементами оріґамі «Вогняна мавпа» від викладача Київського Палацу дітей та юнацтва Анни Клименко. Учасники дізнаються історію виникнення одного з найстаріших і найцікавіших мистецтв Стародавнього Китаю – оріґамі, й своїми руками складуть із паперу листівку у вигляді ялинки, всередині якої буде символ 2016 року – мавпочка. Бонусом цього майстер-класу стане виготовлення в класичній техніці оріґамі зірки, котра по-завершенню зможе трансформуватися в кілька видів.

Культурно-мистецьке дозвілля для батьків і дітей «Родина в музеї. Китайський Новий Рік» відбуватиметься 7 лютого 2016 року з 12.00 до 14.00 в Музеї української діаспори.

Вартість вхідного квитка – 25 грн.
Вартість майстер-класу «Китайська каліграфія» – 80 грн.
Вартість майстер-класу «Вогняна мавпа» – 50 грн.

УВАГА! Усі матеріали та інструменти для майстер-класів будуть придбані заздалегідь, тож для участі просимо попередньо зареєструватися, зателефонувавши за номером, вказаним нижче, або перейшовши за посиланням: http://goo.gl/forms/oQoQs8nG4v 

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою по Україні
Наверх