Внутрішня гармонія та життя без тривог

Внутрішня гармонія та життя без тривог
21/07/2016, 28/07/2016, 04/08/2016, 11/08/2016, 18/08/2016, 25/08/201619:00
ЛЬВІВ
С.Крушельницької, 1
студія MANTRA HOUSE
МолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 1

Всі шукають гармонії та балансу - між суспільним та особистим життям, між роботою і відпочинком, між фантазіями та реальністю. Кожен знає, наскільки важливою є внутрішня рівновага, адже саме вона допомагає досягнути рівноваги у "зовнішньому" житті.

Якщо спитати будь-яку людину, старшу 5 років, вона неодмінно надасть свій рецепт внутрішнього балансу та щастя. І якщо для дитини доказом всесвітньої рівноваги може слугувати порція ванільного морозива, то чим дорослішими ми стаєм, тим більше зусиль нам доводиться докладати до того, щоб "бути в формі, бути ок".

 

Медики рекомендують повертати собі рівновагу через корисні для тіла зовнішні речі, а саме: регулярні заняття спортом, здорове вегетаріанське харчування, 8-годинний щоденний сон, прогулянки на свіжому повітрі, обмежене  по часу використання гаджетів та електронних пристроїв. Очевидно, всі ці речі - досить корисні і вони дійсно позитивним чином впливають на наші життя. Однак... Навіть виконання їх всіх щоденно тиждень за тижнем, місяць за місяцем, рік за роком - не в стані заповнити внутрішню пустку, яку ми - часом інтенсивніше, часом менш інтенсивно - відчуваємо в серці.

 

Водночас, все більшої популярності в Україні (та й у світі) набирає медитація. За допомогою відомих понад тисячі років, але й надалі актуальних технік все більше і більше людей вчиться відновлювати внутрішній баланс та повертати собі омріяний спокій. Медитація - це не є щось східне, щось, пов'язане із сидінням на підлозі із схрещеними ногами, щось із релігійних течій. Медитація - це концентрація свого розуму на звуках мантр (слово "мантра" перекладається з санскриту як "ман" - розум та "тра" - підносити), з метою піднесення його над площиною проблем і буденності звичного матеріального світу та занурення в трансцедентний вимір. 

Мантри - це духовні звуки, які були відомі нашим предкам. Щоб практикувати медитацію із мантрами нема потреби щось кардинально змінювати в своєму житті. Необхідно всього лише мати вільних 7-10 хвилин на день для регулярних медитаційних практик.

 

Вже більше двох років у Львові діють безкоштовні курси, на яких всі бажаючі можуть навчитись простим та дієвим технікам мантра-медитації. Рівень попередньої підготовки жодного значення не має (на початку занять завжди є вступна інформація для новачків). Заняття щочетверга о 19-00, адреса - вул.С.Крушельницької 1, студія MANTRA HOUSE

 

Будь-які питання: 093-767-88-78, 067-420-29-21, arina.shadiy@gmail.com

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх