SIKORSKY MINI-FEST

SIKORSKY MINI-FEST
18/09/201612:00-18:00
КИЇВ
Вул. Московська 40Б
Вхід з двору
Перегляд карти
ДитячеДля всієї родиниПрем’єраНа свіжому повітрі
Рейтинг: 2

SikorskyFest у Музеї української діаспори

 

18 вересня 2016 року у Музеї української діаспори (вул. Московська 40 б) відбудеться  SikorskyFest, присвячений видатному українському і американському авіаконструкторові Ігорю Сікорському.

 

Мета SikorskyFestпривернути увагу широкого загалу, а особливо дітей та молодь до особи видатного киянина, інженера і винахідника та  його досягнень, історії повітроплавання та авіації і загалом - до  науки, техніки та креативу у сучасному світі. "Креативна робота - надзвичайно важливий фактор у прогресі людства” – говорив сам Ігор Сікорський.

Під час заходу та екскурсії учасники фестивалю SikorskyFest зможуть ознайомитися з експозицією виставки “Наш Сікорський”,  у трьох залах якої продемонстровані унікальні документи й експонати, присвячені геніальному киянину, зокрема моделі літальних апаратів  Сікорського.  За екскурсією буде запропонований квест для дітей та дорослих.

 Крім того,  на території Музею української діаспори (у дворі) будуть діяти  науково-популярні тематичні інтерактивні “зони”, присвячені історії повітроплавання, авіакосмічній тематиці та науковим розробкам  у цій галузі.  До уваги учасників та відвідувачів фестивалю SikorskyFestбуде запропоновано:

У зоні “Наукова лабораторія”  можна ознайомитися  з науковими дослідами, а також інноваційними проектами.

У  зоні   “Майстерня” будь-хто,  незалежно від віку і  професії,  зможе змайструвати діючу модель літака, а наші найменші гості разом працюватимуть над створенням великого  проекту-розмальовки, присвяченого історії повітроплавання.

У зоні “Летовище” – взяти участь у літачкових hand-madeперегонах,  позмагатисяза звання “Майстер неймовірних віражів”,  посидіти у справжній повітряній кулі та спробувати покерувати безпілотником.

У зоні Duty-free можна відпочити, переглянути фільми, присвячені Сікорському та історії повітроплавання,  придбати сувеніри з “авіаційної” тематики на згадку про захід.

А завершиться фестиваль  прем”єрною виставою театру “Маскам Рад” “Маленький принц” за твором видатного французького письменника і льотчика  А. де Сент-Екзюпері.   

Розклад фестивалю:

12.00 – відкриття

13.00, 16.00  Екскурсія “Наш Сікорський” (спільна для дорослих та дітей)

14.00 майстер-класи

17.00  Вистава “Маленький принц”

 

 Вартість квитка – 40 грн  (відвідування всіх зон, екскурсія виставкою “Наш Сікорський”, квест)

Ціна за майстер-клас – 30 грн

Квиток на театральну виставу – 70 грн

 

 

ВідкриттяSikorskyFest відбудеться 18 вересня 2016 року о 12.00 в Музеї української діаспори за адресою: Київ, вул. Московська, 40-б.

    Контактна інформація:

тел. для довідок: 044 280 6418;

тел. для акредитації преси: 067 234 5107 (Наталя);

е-mail: museum.diaspora@gmail.com.

 

 

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

Наверх