ЖИТТЯ БЕЗ ТРИВОГ: як відновити внутрішній спокій та гармонію?

ЖИТТЯ БЕЗ ТРИВОГ: як відновити внутрішній спокій та гармонію?
20/04/2017, 27/04/2017, 04/05/2017, 11/05/2017, 18/05/2017, 25/05/2017, 01/06/2017, 08/06/2017, 15/06/2017, 22/06/2017, 29/06/201719:00
ЛЬВІВ
С.Крушельницької 1
студія MANTRA HOUSE
МолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 1

Всі шукають гармонії та балансу - між суспільним та особистим життям, між роботою і відпочинком, між фантазіями та реальністю. Кожен знає, наскільки важливою є внутрішня рівновага, адже саме вона допомагає досягнути рівноваги у "зовнішньому" житті.


Якщо спитати будь-яку людину, старшу 5 років, вона неодмінно надасть свій рецепт внутрішнього балансу та щастя. І якщо для дитини доказом всесвітньої рівноваги може слугувати порція ванільного морозива, то чим дорослішими ми стаєм, тим більше зусиль нам доводиться докладати до того, щоб "бути в формі, бути ок".

 

Медики рекомендують повертати собі рівновагу через корисні для тіла зовнішні речі, а саме: регулярні заняття спортом, здорове вегетаріанське харчування, 8-годинний щоденний сон, прогулянки на свіжому повітрі, обмежене по часу використання гаджетів та електронних пристроїв. Очевидно, всі ці речі - досить корисні і вони дійсно позитивним чином впливають на наші життя. Однак... Навіть виконання їх всіх щоденно тиждень за тижнем, місяць за місяцем, рік за роком - не в стані заповнити внутрішню пустку, яку ми - часом інтенсивніше, часом менш інтенсивно - відчуваємо в серці.

 

Водночас, все більшої популярності в Україні (та й у світі) набирає медитація. За допомогою відомих понад тисячі років, але й надалі актуальних технік все більше і більше людей вчиться відновлювати внутрішній баланс та повертати собі омріяний спокій. Медитація - це не є щось східне, щось, пов'язане із сидінням на підлозі із схрещеними ногами, щось із релігійних течій. Медитація - це концентрація свого розуму на звуках мантр (слово "мантра" перекладається з санскриту як "ман" - розум та "тра" - підносити), з метою піднесення його над площиною проблем і буденності звичного матеріального світу та занурення в трансцедентний вимір. 
Мантри - це духовні звуки, які були відомі нашим предкам. Щоб практикувати медитацію із мантрами нема потреби щось кардинально змінювати в своєму житті. Необхідно всього лише мати вільних 7-10 хвилин на день для регулярних медитаційних практик.

 

Вже більше трьох років у Львові діють безкоштовні курси, на яких всі бажаючі можуть навчитись простим та дієвим технікам мантра-медитації. Рівень попередньої підготовки жодного значення не має (на початку занять завжди є вступна інформація для новачків). Заняття щочетверга о 19-00, адреса - вул.С.Крушельницької 1, студія MANTRA HOUSE

Більше тут: https://www.facebook.com/meditation.in.lviv/

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх