ЯК МЕДИТАЦІЯ РОБИТЬ НАС КРАСИВІШИМИ?

ЯК МЕДИТАЦІЯ РОБИТЬ НАС КРАСИВІШИМИ?
20/04/2017, 27/04/2017, 04/05/2017, 11/05/2017, 18/05/2017, 25/05/201719:00
ЛЬВІВ
С.Крушельницької, 1, студія MANTRA HOUSE
Питання? 067-420-29-21 або 093-366-31-95
МолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 1

Мало не щодня з'являється інформація про те, яким чином медитація здатна покращити наше повсякденне життя. Пропонуємо до Вашої уваги підбірку способів, ЯК МЕДИТАЦІЯ РОБИТЬ НАС КРАСИВІШИМИ


ШКІРА
Медитація може мати позитивний вплив на шкіру. Це доведено серією незалежних досліджень, перші з яких були проведені ще наприкінці минулого сторіччя. Багато захворень шкіри (наприклад, акне, псоріаз, екзема, дерматоміозит) активізуються, якщо хворий має хронічний стрес. Також появі цих хвороб сприяє слабкість імунної системи. Медитація може як простимулювати імунну систему, так і зменшити стрес. Саме тому в сучасних європейських клініках радять включати медитацію в комплекс лікування дерматологічних захворень. 

ВАГА
Щоденні практики медитації допоможуть вам зберігти здорову вагу. Дослідження показали, що надмірній вазі сприяє накопичення гормону стресу (кортизолу). Медитація, як ми знаємо, допомагає зменшити стрес (і, відповідно, рівень кортизолу). Тому одним із її ефектів може стати нормалізація ваги. Окрім того, щоденні практики медитації допоможуть контролювати свій розум і інстинкти. Це може бути чудовим вирішенням для людей із розладами харчової поведінки, які страждають від анорексії, булімії чи компульсивного переїдання. 

МОЛОДІСТЬ
Надлишок кортизолу сприяє прискореному старінню клітин організму. Таким чином, медитація допомагає також і сповільнити старіння клітин. Тож замість купувати дорогі креми, які ніби-то збережуть вашу молодість - набагато корисніше просто медитувати протягом 15 хвилин кожного дня.

ТЕМНІ КОЛА
Для того, щоб полегшити наше засинання, тіло виробляє мелатонін. Медитація може призвести до збільшення виробництва цього гормону, що суттєво покращить якість нашого нічного сну. Завдяки цьому медитація може стати ідеальним засобом для тих, в кого постійно мішки під очима.

ВОЛОССЯ
Багато чоловіків і жінок вважають, що із віком їхнє волосся стає більш тонким і слабким, і що це невідворотній процес. Однак направду найбільш розпоширені причини ослаблення та випадіння волосся пов'язані насамперед із стресом та порушенням роботи імунної системи. Тому регулярна медитація на додачу до всього іншого може допомогти зберігти волосся густим і здоровим якнайдовше. 

 

ПОСМІШКА
В депресивної застресованої людини досить специфічний вираз обличчя. В натовпі ми завжди знаємо, хто в даний момент дійсно щасливий, а хто - ні. Регулярна медитація допомагає вийти з депресії, побачити сенс та надихнутися до життя. Таким чином, суто на фізичному рівні це може відобразитись в тому, що людина починає виглядати та відчувати себе щасливішою і позитивнішою. Медитація допомагає здолати всі напруження, тиски та складності повсякденного життя і надихає практикуючого її стати "найкращою версію самого себе".

Загалом існує безліч методів медитації. Технологія у них більш-менш однакова: потрібно зосередити свій розум. Різниця полягає в тому, на чому зосереджуватись, та якими допоміжними засобами при цьому користуватись. В залежності від об'єкту медитації результати дещо різняться. В цілому медитація призводить до отримання певної фізичної або психологічної користі. Існує єдиний вид медитації - мантра-медитація, - який несе в собі також і духовну користь. 

 

Запишіться на безкоштовне заняття із мантра-медитації - https://www.facebook.com/meditation.in.lviv - зробіть собі приємний та корисний подарунок!:)

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх