Благодійна виставка соціально-мистецького проекту «КОЛО ДОБРА»

Благодійна виставка соціально-мистецького проекту «КОЛО ДОБРА»
23/12/2016 - 10/01/201716:00
КИЇВ
Володимирська, 24
Для всієї родини
Рейтинг: 1

23 грудня о 16.00 у виставкових залах «Хлібні»Національного заповідника «Софія Київська» відкриється унікальна виставка-продаж картин, написаних відомими українськими та європейськими художниками спільно з дітьми з усієї України в рамках благодійного соціально-мистецького проекту «КОЛО ДОБРА». Основна мета проекту - надання талановитим соціально-незахищеним дітям імпульсу, який достеменно вплине на їхні подальші життя. Кошти від продажу всіх спільно написаних картин підуть на потреби Дитячого паліативного центру у м. Надвірна (Івано-Франківська область).

Перша акція «КОЛА ДОБРА» відбулась 13 грудня 2016 р. у  Києві – метри українського живопису Матвій Вайсберг, Владислав Шерешевський та Леонід Бернат спільно з тими учнями Державної художньої середньої школи імені Тараса Шевченка, які найбільше потребують соціальної підтримки, в своїх майстернях почали роботу над творами мистецтва. В ці ж дати в художніх майстернях та школах Івано-Франківської, Львівської та сусідніх областей відбулось спільне написання робіт відомими художниками та талановитими дітьми,  які потребують підтримки, включно з дітьми учасників АТО та ВПО.

Поштовхом до всеукраїнської хвилі мистецьких акцій став традиційний Різдвяний Гошівський пленер, який цього року набрав міжнародного статусу та відбувся 15-20 грудня за участі митців з Польщі, Словаччини та України. Особливість цьогорічного пленеру – залучення дітей з пошкодженої від обстрілів на Сході України Новодружеської дитячої школи мистецтв (Лисичанський район, Луганська область). Куратор пленеру – учасниця проекту  Катажина Боб'єц – молода польська художниця, яка багато працює з дітьми в Європі та вірить у позитивний вплив мистецтва на дитячі серця. 

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх