Безкоштовні Курси Медитації

Безкоштовні Курси Медитації
15/06/2017, 22/06/2017, 29/06/201719:00
ЛЬВІВ
вул.С.Крушельницької 1, офіс 2, студія MANTRA HOUSE
МолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 2

Дорогі друзі, запрошуємо вас на чергові заняття з медитації від наших ПЕРШИХ КУРСІВ МЕДИТАЦІЇ У ЛЬВОВІ!

Техніки медитації, яким ви можете навчитись (або продовжити практикувати) на наших курсах - відомі більш ніж 5000 років. Протягом всього цього часу вони передавались у незмінному вигляді від вчителя до учнів. Їх ефективність підтверджена століттями та випробувана мільйонами. Крім того, майже щоденно публікуються наукові статті, де містяться все нові й нові підтвердження користі медитації.

Безліч людей по всьому світу практикують мантра-медитацію. Ці люди належать до різних соціальних прошарків суспільства, релігій та культур, мають різні статки, різний вік та різні погляди на життя. Однак мантра-медитація - це те, що їх об'єднує.

Існує безліч причин, чому люди починають цікавитись медитацією. Хтось шукає духовної досконалості, хтось прагне позбутися депресій та панічних атак, для когось в пріоритеті - покращення фізичного самопочуття, лікування мігреней, покращення роботи мозку. Насправді, скільки людей, - стільки й причин.
Не важливо, з яким запитом саме ви починаєте практикувати - за умови регулярних парктик ви досить швидко зможете досягнути бажаного.

Початок занять о 19-00, попередня реєстрація не потрібна.
Форма одягу довільна і зручна для вас, адже медитація - це не званий вечір та не заняття з фізкультури. 
З собою нічого брати не потрібно, все необхідне для медитацій ми вам надамо.
Заняття включає вступну (пояснювальну) частину для тих, хто вперше, спільні практики мантра-медитації, питання-відповіді, післямедитаційний чай із домашніми солодощами:)
Дітей брати можна. Якщо це діти свідомого віку - від 10 і старше, - їм буде і самим цікаво помедитувати. Якщо ж це зовсім маленькі дітки, то прихопіть для них про всякий якісь розмальовки.
Участь безкоштовна. 
Не запізнюватись - важливо.

 

Більше інформації про наші курси - в соціальних мережах: https://web.facebook.com/meditation.in.lviv/ та https://vk.com/meditation_lviv

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх