МЕДИТАЦІЯ В МЕДІАТЕЦІ

МЕДИТАЦІЯ В МЕДІАТЕЦІ
24/06/2017, 01/07/2017, 08/07/2017, 15/07/2017, 22/07/2017, 29/07/201714:00-17:00
ЛЬВІВ
Мулярська 2а, Перша Львівська Медіатека
3 хв. від готелю Львів
МолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 2
Запрошуємо всіх бажаючих на суботні КУРСИ МАНТРА-МЕДИТАЦІЇ та ВЕДИЧНОЇ ФІЛОСОФІЇ! 

МАНТРА-МЕДИТАЦІЯ - це найдавніша та найдієвіша практика медитації. 
 
МАНТРИ ВПЛИВАЮТЬ на нас на всіх рівнях: на фізичному рівні тіла, на тонкому ментальному рівні розуму, а також на рівні душі. 

МЕДИТАЦІЯ ДОПОМАГАЄ позбутися депресій та навчитись долати стрес, розвиває творчі здібності, пом'якшує перебіг хронічних хвороб, покращує комунікативні навички, сприяє самоусвідомленню, розумінню свого місця в світі. І це ще не повний перелік переваг регулярних практик!) 

НА НАШИХ ЗАНЯТТЯХ ми навчаємо простим та дієвим технікам медитації з мантрами, які відомі вже більш ніж 5000 років. А ТАКОЖ - основам ведичної філософії, яка допоможе вам поглянути на своє щоденне життя під дещо іншим ракурсом та дійсно стати щасливою людиною.

ВЕДИ - найдревніші Священні Писання. Слово "Веда" в перекладі з санкриту означає "знання". Веди були записані 5000 років тому, а до цього передавались усно від вчителя до учня. На цій планеті Веди з'явились в Індії, тому часто їх вважають індійськими писаннями. Однак, насправді, Веди призначені для всього людства. Записана в них істина універсальна для всіх.
Веди - це така собі (хоча насправді, не "собі", а - нам) інструкція до життя. Як жити в цьому світі, будучи соціально активним і всебічно нормальним, але при цьому рости духовно? 

Для багатьох людей сьогодні МЕДИТАЦІЯ - НЕЗАМІННА ТА КОРИСНА ЗВИЧКА. Медитації навчають в школах; директора великих корпорацій замовляють для своїх співробітників тренінги по медитації; в кожному аеропорту та в більшості великих шоппінг-центрах світу відкриті спеціальні кімнати для медитації та релаксації. Медитацію рекомендують лікарі, політики та зірки. За статистикою, - кожен другий мешканець планети Земля принаймні одного разу в своєму житті пробував медитувати, а кожен 4 практикує медитацію регулярно.

ЗАНЯТТЯ ВКЛЮЧАТИМЕ:
- основи ведичної філософії
- теоретичну інформацію про види та техніки медитації
- спільні практики медитації
- сесію питань-відповідей
- tea-break

Якщо відчуваєте, що у вашому житті забагато хаосу та не вистачає чогось справжнього, - спробуйте медитацію, результати приємно вас здивують:)

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА
ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ: 067-420-29-21 або 093-366-31-95

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх