Художня виставка «Пробудження»

Художня виставка «Пробудження»
18/04/2017 - 18/05/201710:00-17:30
КИЇВ
Володимирська, 24
Заповідник "Софія Київська"
Перегляд карти
МолодіДля всієї родини
Рейтинг: 0

 

У «Софії Київській» відбудеться художня виставка «Пробудження»

З 18 квітня до 18 травня2017 р. у Будинку митрополита Національного історико-культурного заповідника «Софія Київська», пройде виставка картин «Пробудження», на якій будуть представлені твори сучасних українських живописців, членів Міжнародної професійної спілки художників, учасників багатьох Всеукраїнських мистецьких проектів, Костянтина та Світлани Шаповалових.

У творчій біографії художників ця експозиція стане 15-ю персональною виставкою Костянтина Шаповалова та 7-ю - Світлани Шаповалової.

Мистецьке життя подружжя не обмежується художньою майстернею. Їх впевненість у тому, що Боже покликання творчих дарів – нести світло, впливати на світогляд, на звернення людини до істини, пробуджувати душу до прагнень найвищого ґатунку, до вдосконалення, спонукає авторів до активної громадянської позиції та просвітницької діяльності. Тому і виставка «Пробудження» – це можливість з весняним настроєм уважніше придивитися до краси, величності та неперевершеності Божого задуму творіння і згадати про сенс життя та вічні цінності.

Мова живопису художників виразна, різноманітна в колористиці, відчутна соковитість і свіжість палітри. Істотна риса творчої манери: поєднання сміливих енергійних, фактурних мазків з плавними спокійними ритмами та вмінням передати ледве відчутні нюанси і тонкощі природних «настроїв». Життєрадісні роботи художників здатні викликати художньо-естетичне та душевне задоволення, надихнути на творчий розвиток, збагатити нашу емоційну складову.

Урочисте відкриття виставки 18 квітня о 10.00.

Довідка

Костянтин та Світлана Шаповалови – професійні художники, літератори, громадські діячі. Засновники Міжнародного кінофестивалю «Світло» та інших громадських, літературних та мистецьких проектів, що мають Всеукраїнське значення. Більш детальна інформація про художників: http://shapovalov.kiev.ua/

Адреса: м.Київ, ул.Володимирська, 24, Національний історико-культурний заповідник «Софія Київська», Будинок митрополиту.

Часи роботи: 10.00-17.30, без перерви, без вихідних

Телефон для довідок: 067-395-07-41

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх