Виставка "Янголи України"

Виставка
14/04/2017 - 21/05/201710:00 - 17:30
КИЇВ
вул. Володимирська, 24
Перегляд карти
Рейтинг: 1

14 квітня у рамках проекту «Запитай у янгола» Національного заповідника «Софія Київська» розпочне свою роботу виставка «Янголи України» львівської художниці Наталії Курій-Максимів, відомої в Україні і за кордоном технікою живопису на склі. 

Критики відзначають вплив «наївного мистецтва», традицій народного малярства та яскраву самобутність творінь пензля художниці. Образи, створені Наталією Курій-Максимів мрійливі, жартівливі, мажорно-життєствердні, часом меланхолійно-медитативні, але завжди опоетизовані.  

Світлі мотиви, доброта та майже дитяча наївність робіт Наталії Курій-Максимів вже встигли приголомшити світ: творіння її пензля знаходяться у приватних колекціях Канади, США, Англії, Голландії, Німеччини та України. 

Ідея створення серії «Янголи України» виникла у 2014 році, під час Революції гідності. Першою була картина «Одеський янгол», далі - охоронці Донбасу і Криму. До серії увійшло 25 картин. Кожна робота - це авторське бачення окремого міста і регіону України. Кожен ангел молиться за мир в Україні і кращу долю кожного українця. 

Усі картини представлені вперше. 

Урочисте відкриття відбудеться 14 квітня о 15.00

Відвідати експозицію можна буде до 21 травня у «Брамі Заборовського» Національного заповідника «Софія Київська»

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх