Арт-галерея "Мануфактура" запрошує на виставку "Шлях або подорож Піднебесною" художниці Алли Волобуєвої

Арт-галерея
26/05/2017-14/07/201711:00-21:00
КИЇВ
Обухівське шосе,2
Арт-галерея "Мануфактура"
Перегляд карти
ДитячеМолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 1

В арт-галереї «Мануфактура» 26 травня відбулося урочисте відкриття персональної виставки талановитої київської художниці Алли Волобуєвої. Атмосферна, легка як китайський шовк експозиція, виконана в особливій авторській техніці, знайомить глядача з новими, ще невідомими публіці роботами, створеними під враженням від дотику до загадкової та незбагненної душі Китаю.

За словами художниці, час, проведений у Піднебесній, подарував їй можливість заглянути в себе, багато чого зрозуміти і переосмислити. А нові місця, культура, відчуття і емоції від споглядання навколишнього, наповненість образами Китаю, з першого погляду полонили її серце, стали тим ключовим моментом, який вплинув на її подальшу творчість.

Правда, загадкова філософія Піднебесної корилась художниці не відразу, а лише поступово, відкриваючи дверцята в свій таємничий світ. Це чітко простежується і в самих картинах. Наприклад, на одній з перших робіт, написаних у Китаї, зображені закриті двері, що говорить про почуття невідомості перед автором. Однак, вже в наступних роботах двері поступово розчиняються, показуючи художниці подальший шлях, повний таємниць, загадок і їх дивовижних відкриттів. Продовжуючи обрану дорогу, та майстерно вплітаючи свої почуття і емоції в площини полотен, Алла з легкістю занурює глядача в дивовижну атмосферу сходу, пропонуючи кожному прогулятись колоритними «Вуличками в Лхасі», відвідати сяючий заходом «Храм сонця» і зачаровуючий блакиттю «Храм неба», викупати погляд в полі яскравих «Ірисів», заспокоїти думки в потоках ранкового «Туману», відпустити печалі за водами «Зеленої річки».

Крім того, особливої ​​самобутності картинам Алли Волобуєвої надає унікальна авторська техніка. Художниця використовує в роботі спеціальні акрилові підкладки, на які після висихання шарами накладається масло. Таке поєднання наділяє картини своєрідним привабливим ефектом, дивлячись на які складно відірвати погляд.

Привітати художницю з відкриттям виставки в арт-галереї «Мануфактура» зібралися друзі, близькі, колеги-художники, представники ЗМІ, а також віддані шанувальники і поціновувачі її творчості. Багато хто з гостей відзначив, що знаходить в її картинах спокій і умиротворення, наповнюючись живими, непідробними емоціями радості і естетичного задоволення.

Алла Волобуєва - мрійниця, мандрівниця, художниця з тонким чуттям людей і навколишнього світу. Вільно володіючи палітрою і відчуваючи себе людиною планети, вона з легкістю розфарбовує свої враження, не замислюючись над колоритом і композицією, але торкаючи серця потужною енергетикою і відкритою душею.

Здійснити захоплюючу подорож по містах Китаю і перейнятись його філософією, втіленою у вишуканому живописі Алли Волобуєвої, можна до 14 липня.

Адреса:  Обухівське шосе, 2

Час роботи:  Щоденно з 11.00  до 21.00

Інформація по тел: +38 (044) 200-9747

E-mail:pr.art.manufactura@gmail.com

 

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

Наверх