Відкриття виставки робіт Ірини Каніщевої. Стінопис: вулицями США

11/07/2017 - 28/07/201712:00-21:00Крім: Пн, Нд
КИЇВ
Пимоненка, 6
Виставка проходить в приміщенні America House Kyiv
МолодіПрем’єраБезкоштовно
Рейтинг: 0

 

Вуличне мистецтво є ілюзорним і часто зникає, тільки з’явившись. Я розпочала задокументовувати вулиці, щоб зберегти ідеї художників. Я подорожую й шукаю мурали в кожному місті, іноді потрапляючи в небезпечні квартали або перелізаючи через паркани. Я фотографую сцени створення муралів, щоб привернути увагу глядача до деталей, до складності та краси творіння, різноманітності форм вуличного мистецтва, стилів та технік. Завдяки цій виставці я хочу показати процес створення публічного мистецтва - муралів у Сполучених Штатах; виділити деталі, на які сторонні люди зазвичай не звертають увагу; представити глядачеві американське повсякденне життя через міське мистецтво. Колекція включає фотографії, зроблені в 2013-2017 роках у різних Штатах та містах Америки, таких як Маямі, Атланта, Новий Орлеан, Гейнсвілль, Сарасота, Санкт-Петербург, Вашингтон Д.К., Річмонд, Балтимор, Нью-Йорк. Стінопис на стінах є частиною міського життя: він змінює ландшафт і відображає місцеву культуру. Люди творять його, захоплюються ним. Люди руйнують його... Багато задокументованих робіт вже не існує.

 
Біографія автора:
Ірина Каніщева народилася та виросла в Україні, де отримала дві вищі освіти в галузі управління організацій та фармацевтичних технологій. Після переїзду до США вона змінила напрям, заснувала перший мурал-проект у Північній Флоридті 352walls/The Gainesville Urban Art Initiative, та була його кураторкою, за що Каніщева отримала престижну нагороду Public Art Award 2015. Ірина також є співзасновницею та кураторкою ArtUnitedUs (відомий проект у Києві, який творить такі знакові роботи як, наприклад, найвищий мурал у Європі). Вона отримала Подяку від мера Києва Віталія Кличка, а також Подяку від Міністерства Інформаційної Політики України за громадську активність, популяризацію України у світі та створення художніх об’єктів світового значення.

Як фотограф Ірина зробила численні публікації про монументальне мистецтво в Гейнсвілі та Києві, співпрацюючи з найвідомішими міжнародними інтернет-ресурсами. Крім того, Ірина є головною редакторкою та фотографинею інтернет-ресурсу, що поширює новини про події в монументальному мистецтві в Гейнсвілі, GNVUrbanArt.com.

Фотограф: Ірина Каніщева
Тривалість виставки: 11-28 липня, 2017
Відкриття: 11 липня, 18:30
Місце проведення: America House Kyiv (Пимоненка, 6)
 
Вхід вільний
Не забудьте папорт або посвідчення водія.
comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх