Кінопоказ фільмів-переможців кінофестивалю «Світло»

Кінопоказ фільмів-переможців кінофестивалю «Світло»
17/09/201710:00-12:00
КИЇВ
Хрещатик, 36
Перегляд карти
МолодіДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 1

        У КМДА відбудеться кінопоказ фільмів-переможців кінофестивалю «Світло»


17 вересня
в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться кінопоказ фільмів-переможців Міжнародного кінофестивалю «Світло».

Це вже вдруге фільми кінофестивалю «Світло» демонструватимуться у Колонній залі КМДА. Минулого року кінопоказ «світлих» фільмів увійшов до офіційної програми святкування Дня Незалежності України.

Родзинкою цьогорічного кінопоказу стане прем'єра документального фільму «Реванш XXI», присвяченого 500-річчю Реформації, яку Україна відзначає разом з усім цивілізованим світом.

 

«Сьогодні Україна шукає своє місце в новій системі координат. Політична, економічна, соціальна та інші кризи створили запит на зміни. Прагнучи жити у процвітаючій країні, у країні, де справджуються мрії, багато хто спрямовує свої погляди на Захід. Але який шлях пройшла Європа, перебуваючи на початку 16-го століття у тяжкій кризі, щоб стати успішною та зайняти передові позиції у світовому рейтингу?» - запитують автори фільму.

 

Саме пошук відповіді на ці питання, пошук шляхів відродження України, шляхів її реформації і покладені в основу фільму «Реванш XXI».

 

Запрошуємо киян та гостей міста відвідати кінопоказ та ознайомитися зі «світлим» кіномистецтвом.


Кінопоказ пройде за адресою: вул.Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація, 1-й поверх, Колонна зала

Початок о 10.00 (10.00-12.00)

Вхід вільний

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх