Виставка військової фалеристики

Виставка військової фалеристики
30/10/2017, 01/11/201710:00-18:00
КИЇВ
Госпітальна, 24А
Вхід до 17:00
Перегляд карти
МолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родини
Рейтинг: 1

 

 

Виставка військової фалеристики

 

30 жовтня 2017 року о 16.00 в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відкриється виставка військової фалеристики, присвячена 73-й річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

 

Впродовж трьох днів, з 30 жовтня до 1 листопада 2017 року, відвідувачі виставки зможуть не тільки ознайомитися з військовою нагородною системою, але й прослухати під час відкриття виставки лекцію про воєнну фалеристику та почути реальні історії про представлені нагороди та їх власників.

 

На теренах сучасної України подібні виставки доволі рідкісні, тому запрошуємо скористатися нагодою та відвідати виставку, як любителів фалеристики, так і тих, хто цікавиться історією та нагородною системою.

 

Відвідавши виставку фалеристики, ви одержите відповіді на питання: що таке фалеристика? які військові нагороди існували в минулому і які існують в теперішній час? як формувалася нагородна система?

 

Автор даного проекту – професійний художник, колекціонер, голова Спілки християнських письменників України, Костянтин Шаповалов. Представлені на виставці експонати, належать до приватних колекцій.

 

Виставка пройде за адресою: м.Київ, вул.Госпітальна, 24-А                          Вхід на виставку вільний                                                                                                                                       Вхід у музей – за тарифами музею

 

Довідки за телефоном: 067-107-26-74

 

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх