Криївка в музеї

Криївка в музеї
24/02/201813:00-16:00
КИЇВ
Московська 40б
Рейтинг: 1

24 лютого 2018 року у Музеї української діаспори (вул. Московська 40-б) відбудеться патріотичний захід «Криївка в музеї», присвячений відомому повстанському поету Марку Боєславу.

Мета заходу – ознайомити дітей із яскравою сторінкою української історії – боротьбою Української Повстанської Армії у 1940-1950-х роках крізь призму одного з її учасників – поета і воїна Михайла Дяченка, який мав підпільне псевдо «Марко Боєслав».

Розклад заходу:
13:00 – відкриття.
13:15 – розповідь від Назара Розлуцького про криївки і про Марка Боєслава. Ви довідаєтеся про різні типи повстанських криївок: від простеньких сховків на одну людину до розгалужених підземних укріплень із таємними виходами. Також Назар Розлуцький розповість про поета Марка Боєслава, який майже десять років протримався у підпіллі та розкаже про криївку, у якій він переховувався.
13:50 – «Вечір у криївці». Спочатку поети та поетеси міста Києва зачитають вірші Марка Боєслава. А згодом ведучий Назар Розлуцький пограється з дітками у загадування і відгадування повстанських загадок. За правильну відповідь кожен учасник отримає невеличкий приз.
14:20 – «Вітайте бійців!». Презентація одягу та озброєння бійців УПА від Військово-історичного клубу «Повстанець». Ви зможете побачити відтворений одяг повстанців, почути для чого призначається кожна деталь та звідки вона в ньому з'явилася, а також дізнатися про те, як повстанці здобували зброю.
14:50 – дитячий квест «Вишкіл розвідника». Усіх бажаючих буде поділено на команди, кожна з яких отримає записку з таємним шифром. Розшифрувавши його, команда зможе відгадати загадку і використати відгадку як пароль, назвавши який, вона отримає приз від реконструктора ВІК «Повстанець».
15:30 – міні-концерт «Пісні боротьби» від Василя Жованика. По закінченні Василь проведе для всіх бажаючих майстер-клас із вивчення повстанської пісні.
Також протягом заходу буде діяти майстер-клас для дітей із розмальовування повстанських листівок. Участь у майстер-класі безкоштовна. Всі розмальовані дітьми листівки ми відправлятимемо нашим бійцям у зону АТО.

Вартість вхідного квитка – 50 гривень.

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

Наверх