Sikorsky mini-fest

Sikorsky mini-fest
25/03/201812:00-16:00
КИЇВ
Московська 40б
Рейтинг: 0

Протягом чотирьох годин фесту в межах виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського». 

Розклад екскурсій:
12.00-12.30; 
13.00-13.30; 
14.00-14.30; 
15.00-15:30 (англійською мовою).

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.
Увага: екскурсія англійською мовою (15-00-15:30 год.) розрахована на людей із початковим володінням мовою.

«Майстерня Сікорського»:
13.00-16.00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Ми пропонуємо дітям створити власні літачки та міні-гелікоптери, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві. Діти, віком від 5 років, під наглядом дорослих складуть дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалюють її на свій смак та заберуть із собою на пам’ять. Для дітей, віком від 8 років, завдання буде більш серйозним – створити об’ємну модель літачка із пінопласту, яку також можна буде узяти із собою і, навіть, запускати у кімнаті чи на дитячому майданчику. Майстер-класи допоможуть учасникам розвивати просторове мислення, дрібну моторику й уяву та перетворяться для них у захопливу гру.

Протягом фесту батьки та діти також зможуть скуштувати пікантний чай «Політ із Сікорським» та скуштувати смаколиків, завітавши до кавового куточку в музеї.

Вартість:
екскурсія та квест – 50 грн.,
майстер-клас із моделювання гелікоптера – 60 грн.
майстер-клас із моделювання літака – 60 грн.

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх