Sikorsky mini-fest до Дня авіації і космонавтики

Sikorsky mini-fest до Дня авіації і космонавтики
14/04/201812:00-16:00
КИЇВ
Перегляд карти
ДитячеМолодіДля всієї родиниНа свіжому повітрі
Рейтинг: 2

14 квітня з нагоди Дня авіації і космонавтики з 12.00 до 16.00 в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest. 

 

Протягом чотирьох годин фесту в просторі виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерні Сікорського».

 

Розклад екскурсій:

12.00-12.45; 

14.00-14.45.

 

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

 

«Майстерня Сікорського»:

12.00-16.00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Ми пропонуємо дітям створити власні літачки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві.

 

Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалювати її на свій смак та забрати з собою на пам’ять. Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим – створити об’ємну модель літачка із пінопласту або змайструвати з найпростіших матеріалів повітряного змія. Їх навіть можна буде запустити в небо у затишному музейному дворику. 

 

Протягом фесту батьки та діти також зможуть скуштувати чай «Політ із Сікорським» та смаколики, завітавши до кавового куточку в музеї.

 

Вартість:

екскурсія та квест – 50 грн.,

майстер-клас із моделювання гелікоптера – 60 грн.

майстер-клас із моделювання літака – 60 грн.

майстер-клас зі створення повітряного змія – 60 грн.

 

Контактна інформація:

Адреса музею: Київ, вул. Московська, 40-б. 

Тел. для довідок: 0442806418.

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх