Виставка живопису «Київські мотиви»

Виставка живопису «Київські мотиви»
22/04/2018 - 05/05/20189:00-18:00
КИЇВ
Хрещатик, 36
ст. метро Хрещатик
Перегляд карти
МолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 1

22 квітня у Київській міській державній адміністрації відкриється експозиція живопису сучасних українських митців, членів Міжнародної професійної спілки художників, Костянтина та Світлани Шаповалових «Київські мотиви».

Відвідувачі зможуть побачити серію картин в стилі реалістичний імпресіонізм та фігуратив, що включатимуть міські, природні пейзажі та натюрморти. Основні риси художнього стилю — мажорний колорит, свобода, сміливість, характер мазку, спалах емоцій та водночас цілісна виваженість внутрішнього змісту і тонких нюансів сюжету.

Загалом творче подружжя провело 24 персональні виставки, останні з яких відбулись у Національному заповіднику «Софія Київська» та Національному музеї «Київська картинна галерея». Гості експозицій часто описують картини художників так: «вони живі, ніби дихають», «сповнені світла і кольору, повітря і музики», «випромінюють радісне піднесення», «налаштовують душу на добро і позитив», «це світ, у якому розчиняється душа і наповнюється серце». Мета живописців надихати глядача на творчий і особистий розвиток, захоплюватися і цінувати неповторну красу свого краю, спонукати розглядати Боже творіння, щоб Його невидиме ставало видимим.

Варто зазначити, що Костянтин та Світлана Шаповалови є співорганізаторами багатьох культурно-просвітницьких і благодійних проектів. Живописні роботи митців знайшли поціновувачів як в Україні, так і за її межами та прикрашають не тільки приватні колекції, але й деякі державні та громадські установи.

Експозиція  «Київські мотиви» буде розміщена на другому поверсі Київськоїміської державної  адміністрації перед Колонною залою за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 36.

Виставка триватиме з 22 квітня до 5 травня.

Вхід безкоштовний.

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх