Від Болотні до Парижа. Заключні екскурсії

Від Болотні до Парижа. Заключні екскурсії
21/04/201812:00-16:00
КИЇВ
вул. Московська 40б
ДитячеЖінкамДля всієї родини
Рейтинг: 0

Виставковий проект “Марія Примаченко: Від Болотні до Парижа” добігає до кінця, зовсім скоро чудові картини із нашої експозиції повернуться до своїх постійних місць зберігання. Тому не пропустіть останню можливість насолодитися неповторним талантом видатної української художниці, дізнатися цікаві факти про життя та творчість Марії Примаченко, а також стати учасниками імпровізованої художньої майстерні!

21 квітня з 12.00 до 16.00 Музей української діаспори запрошує дорослих та дітей на вернісаж виставки “Марія Примаченко: від Болотні до Парижа”. Відвідувачі прослухають заключну кураторську екскурсію виставкою, а потім у просторі експозиції зможуть створити розмальовки за мотивами картини художниці, намалювати свій власний шедевр, а також зробити свого власного паперового Лева, одного із головних “героїв” нашої виставки. Смачним доповненням стане відвідування музейної кав’ярні.

Вартість екскурсії виставкою “Марія Примаченко: від Болотні до Парижа” (12.00, 14.00, 16.00) з майстер-класом – 50 грн. дорослий (25 грн. дитина).
Екскурсію проводить співкуратор виставки, провідний науковий співробітник Білоус Наталя Володимирівна

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх