Sikorsky mini-fest. До Міжнародного дня музеїв

Sikorsky mini-fest. До Міжнародного дня музеїв
20/05/201812:00-16:00
КИЇВ
Перегляд карти
ДитячеМолодіДля всієї родиниНа свіжому повітрі
Рейтинг: 2

З нагоди Міжнародного дня музеїв та дня народження видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського 20 травня з 12.00 до 16.00 в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest. 

 

Протягом чотирьох годин фесту в просторі виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського».

 

Розклад екскурсій-квестів: 

12.00-12.45; 

14.00-14.45.

 

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі. 

 

«Майстерня Сікорського»: 12.00-16.00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Ми пропонуємо дітям створити власні міні-літаки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві. Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалювати її на свій смак та забрати з собою на пам’ять. Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим – створити об’ємну модель літачка з пінопласту з найпростішою системою запуску або змайструвати з підручних матеріалів повітряного змія. Літачки та зміїв навіть можна буде потренуватися запускати в небо у музейному дворі. 

 

Завітавши протягом фесту до кавового куточку в музеї, батьки та діти зможуть скуштувати чай «Політ із Сікорським» або прохолодні лимонади та смачні десерти, створені за рецептами українців світу.

 

Вартість: 

екскурсія та квест – 50 грн., 

майстер-клас із моделювання гелікоптера – 60 грн. 

майстер-клас із моделювання літака – 60 грн. 

майстер-клас зі створення повітряного змія – 60 грн.

 

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх