Персональна виставка Юрія Нагулка "Українська весна"

Персональна виставка Юрія Нагулка
24/05/2018 - 29/07/201810:00-17:15Крім: Пн
КИЇВ
МолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родини
Рейтинг: 3

 

 

 

24 травня 2018 року в Музеї української діаспори відбудеться відкриття персональної виставки відомого українського митця, заслуженого художника України  Юрія Нагулка «Українська весна».

    У  виставковому просторі музею будуть представлені живописні роботи художника останніх років, які відображають  його творчі й духовні пошуки та об’єднані ідеєю і настроєм особливого духовного піднесення та оновлення - водночас природно-фізичного та метафорично-позачасового. 

    Творчість  Юрія Нагулка добре відома поціновувачам сучасного українського  образотворчого мистецтва. Його мистецтво викликає постійний інтерес та має велику кількість шанувальників, адже художник звертається до образів та сюжетів, які близькі сучасникам. Густо заселений персонажами, насичений подіями (як історичними, так і метафорично-позачасовими), художній світ Юрія Нагулка є результатом невпинного творення-медитації. Роботи митця – це захоплююча подорож-розповідь про буремне минуле і драматичне сьогодення нашої прадавньої української землі, у особливому часопросторі якої живуть і взаємодіють історичні постаті, вигадані істоти та реальні люди, впізнавані та незнайомі. 

      Твори Юрія Нагулка належать до яскравих зразків сучасного українського національного мистецтва, у його картинах  відчувається вплив і традиційної української ікони, і народної картини, а особливо мистецтва українського бароко  з  його декоративністю та духовним змістом. 

       Персональна виставка Юрія Нагулка “Українська весна” триватиме з 24 травня по 29 липня 2018 року в Музеї української діаспори за адресою: Київ, вул. Московська, 40 б

     Вхід на відкриття – вільний. Вартість квитка з 25 травня – 25 грн. (пільговий – 10 грн.)

Телефон для довідок: 0442806418

 

Біографічна довідка:

Юрій Олександрович Нагулко (нар.10 жовтня 1954, Здолбунів Рівненської області) – Заслужений художник України.  Учасник численних персональних та групових виставкових проектів, серед яких: «Creation» в Українському культурному центрі (Париж, Франція, 2010), “Творіння” у Раді Європи (Страсбург, Франція, 2011), «Ковчег». Пам’яті Блаженнійшого митрополита Київського та всієї України Володимира у Національному заповіднику «Софія Київська», (Київ, 2014) та багатьох інших.«Київ - Афон - Київ» у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (Київ, 2015), «Скрижалі Гідності» (виставковий  проект "Код нації"), у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику (Київ, 2015), “Код нації” у Музеї історії міста Києва (Київ, 2016).

 Картини Юрія Нагулка зберігаються в музеях та приватних колекціях України та за кордоном.

 

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх