Грандіозний проект сучасного мистецтва "Перфекціонізм"

Грандіозний проект сучасного мистецтва
20/08/2018 - 20/09/201811:00-20:00
КИЇВ
вул.Мельникова, 42
Перегляд карти
ДитячеМолодіЖінкамЧоловікамДля всієї родиниБезкоштовно
Рейтинг: 1

20 серпня 2018 року відкривається грандіозний проект сучасного мистецтва «Перфекціонізм». Цей проект проводиться за ініціативи Lera Litvinova Gallery разом з креативним простором головного офісу Суспільного мовника України UA:HUB. Lera Litvinova Gallery заснована з метою сприяння просуванню творчості українських митців. Окрім стаціонарних виставок, галерея реалізує арт-проекти за кордоном та в Україні на музейних та інших локаціях.

 

Проект «Перфекціонізм» включає роботи понад 20 сучасних українських художників, серед них Юрій Шаповал, Сергій Піскунов, Аліна Гаєва, Семен Щербина, Ольга Селіщева, Лера Літвінова, Алла Волобуєва, Олена Пронькіна, Юлія Полякова. Окрім того, виставку доповнюватимуть  полотна німецького митця Johnny Crack.

Сьогодні, у пору сучасних технологій та як постійного прагнення сучасної людини до прогресу у володінні всім надсучасним, так і тенденцій та великої кількості інформації з самовиховання, виникає питання - чи дійсно ми стаємо кращими? Виставка являє собою мистецьке дослідження процесів вдосконалення людства. Що переважає - вірність традиціям чи прагнення до нового та прогресивного. Чи, може, сублімація цих понять? Кожен глядач знайде певну емоційну відповідь для себе, зможе надихнутись думками художників та поділитись власними роздумами разом із митцями та кураторами. Масштаб «Перфекціонізму» підкреслюється форматами робіт - від 1,20 м до 3 м. Виставка буде доповнюватися новими роботами. Протягом проекту заплановані мистецькі лекції, діалоги, арт-зустрічі.

Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery: «Ми прагнемо  не просто представити роботи знакових митців, а й поділитися певними спостереженнями щодо намагань сучасного суспільства удосконалюватись та прогресувати. Проект «Перфекціонізм» - це поштовх до роздумів та до переосмислення сучасних пріоритетів і закономірностей сьогодення».

Лера Літвінова, ідеолог проекту, митець, зазначає: «У мистецтві завжди присутні сенс та ідея, що дає можливість художнику поділитись своєю точкою зору, емоціями й переконаннями. Митець спонукає глядачів залучитися до роздумів та пошуку істини без слів, лише за допомогою творчості. Саме тому для нашого арт-простору важливо представляти проекти, що змушують поглянути на вже встановлені поняття з іншої сторони».

м.Київ, вул.Мельникова, 42., телецентр «Олівець»

 

Вхід вільний.

www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

 

 

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

5 нових за темою
5 нових за темою по Україні
Наверх