Час поживного й корисного обіду: дві поради заклопотаній матусі

Час поживного й корисного обіду: дві поради заклопотаній матусі
30/03/2020 - 30/08/2020
КИЇВ
ДитячеЖінкамДля всієї родини
Рейтинг: 0

Який вже день карантину? Ніби ціла вічність? Дистанційне навчання для дітей, хатній клопіт і робота з дому. Не така вже й мрія, правда? Проблеми проблемами, але обід має бути за розкладом. Ти ж – супермама!  

Порада 1. Не допускай компромісів у питаннях смаку, безпеки та користі.  

Постійно прагни кращого, навіть коли часу обмаль. Супермами можуть не встигати готувати вишукані домашні страви, але у них є помічники. Кухарі з гриль барів «Gremio Grill» щодня чаклують над м’ясом у печі. Воно смажиться на деревному вугіллі, до видачі пропонуються шашлик, кебаби, бургери, ароматні крильця та ребра. Є також гарніри. Все готується за унікальними і ретельно розробленими рецептами. Сировина відбірна, від бренду «М’ясна Гільдія». Повсякчас і у карантин зокрема персонал закладів належно виконує санітарні норми і наразі видає замовлення на винос.  

Порада 2. Шукай «Gremio Grill» поруч із домом або на шляху звичних маршрутів.  

Наразі в Києві працюють п’ять закладів «Gremio Grill». Власники відкривали їх за принципом «поруч із домом», тому заклади розташовані у спальних районах за такими адресами:  

— пр-т Тичини, 18-В 

— пр-т Перемоги, 136 

— вул. Ентузіастів, 39

— вул. Лобановського 35, ЖК «Чайка» 

— Софіївська Борщагівка, вул. Франка, 6  

Якщо це раптом не зовсім поруч із твоїм домом, є дві новини — гарна і не менш гарна. Гарна: мережа «Gremio Grill» стабільно зростає, тож не виключено, що смачно приготоване м’ясо скоро стане ближче й до твоєї домівки. Не менш гарна: супермами рідко сидять на одному місці, в них безліч маршрутів. Якщо один із гриль барів тобі по дорозі, замовляй вдома, а забирай страви у зручний для тебе час. Або попроси заїхати в «Gremio Grill» супертата, врешті-решт сито й корисно нагодована родина — це і його пріоритет також! 

Більше про меню гриль барів «Gremio Grill» на сайті:https://gremio-grill.com.ua

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

Наверх