Яким буде твій ідеальний бізнес-ланч в Goodman?

Яким буде твій ідеальний бізнес-ланч в Goodman?
24/06/2020 - 24/10/2020
КИЇВ
Рейтинг: 1

Варіантів безліч, при цьому кожен із них принесе гастрономічне задоволення, буде поданий швидко та красиво. 

З послабленням карантинних обмежень Київ поступово повертається до свого звичного ритму. В центрі столиці знову вирує ділове життя – кияни укладають нові контракти, вибудовують перспективні стратегії, п'ють каву під час переговорів і неквапливо обідають у самому серці українського мегаполісу.

Ресторан Goodman, будучи розташованим у бізнес-центрі «Євразія», пропонує своїм гостям вишукані бізнес-ланчі. Насолодитися ними можна на затишній літній терасі з 12:00 до 16:00 по буднях.

Під час бізнес-ланчу гість може самостійно вибрати комбінацію з безлічі страв. У меню представлені позиції на будь-який смак і бюджет. Так, наприклад, суп і салат обійдуться в 219 гривень, а якщо додати до них преміальний стейк на вибір гостя, то вийде найрозкішніший ланч вартістю 799 гривень. Крім того, в діапазоні від 300 до 400 гривень гість може замовити обід з трьох страв, а за бажанням доповнити його десертом і напоєм.

До слова, бізнес-ланч у Goodman може бути не тільки смачним і ситним, але й трохи п'янким, якщо ви замовите келих вина або шампанського, звичайно ж, за спеціальною вартістю.

У стейк-хаусі Goodman завжди раді додати смаку та витонченості до вашого насиченого подіями робочого дня. Приходьте та переконайтеся, що бізнес-ланч може бути естетичним і гастрономічним задоволенням!

 

Стейк-хаус GOODMAN

Київ, вул. Жилянська, 75

(044) 596 00 00 // (044) 592 31 45 

http://goodman.com.ua

Також по темі:

comments powered by Disqus
Сподобалось? Проголосуй за нас :)

ТОП-5

Наверх