Детально про автора подій

Музей української діаспори

КИЇВ
Московська 40б
Вхід з двору
Перегляд карти
Телефон:044 280-68-09
Рейтинг: 2

Музей української діаспори  розташований в  садибі  кінця XVIIІ ст. – одному з небагатьох вцілілих в Києві особняків, який має цікаву й  довгу історію.  Серед його господарів -   відомий дипломат Петро Веселицький, поважний київський купець Василь Пирожков та вдова капітана медичної служби Мотрона Єгорова.  Саме Мотрона Єгорова заснувала Введенський монастир, що знаходиться поруч із музеєм. 

Знайомство з цією унікальною садибою, яка зберегла дух та атмосферу старовини, буде цікавим для любителів історії Києва та Печерська.  В одній із залів музею вони зможуть ознайомитися із експонатами, що занурюють  в історію Печерська та розповідають про будинок.

Інші зали музею (всього 7) присвячені видатним діячам української діаспори – світовим українцям, що в різні часи були змушені залишити батьківщину і рідне місто Київ.  Серед персоналій, представлених в постійній експозиції музею, - родина художників Кричевських, художники Олекса Булавицький та Людмила Морозова, всесвітньо знаменитий хореограф Серж Лифар та піаніст Володимир Горовиць. Екскурсія по постійній експозиції музею буде цікава всім, хто цікавиться історією України та мистецтвом.

Останні публікації автора:

comments powered by Disqus
Наверх